"Člen investiční skupiny se smyslem pro obchod."

Představení společnosti

Jsme ryze českou společností se zaměřením na Private Equity, mezinárodní obchod, investice do realitních projektů, startupových projektů a manažerského řízení společností ve skupině. Naší činností je zejména vyhledávání vhodných partnerů, stejně jako korporátních investorů a investičních příležitostí za účelem dlouhodobé udržitelnosti a nadprůměrného zhodnocení. Zisky jsou důležité a v očích mnohých nejdůležitějším ukazatelem a měřítkem úspěchu, avšak řízený růst a manažerská kontrola a správa společně s diverzifikací portfolia s důrazem na maximalizaci zisků je ve společnosti PE & VC Partners Group SE tou správnou hodnotou, jíž se řídíme.

Jsme přímým zprostředkovatelem a spojujícím subjektem na poli akvizic a naší misí je podporovat a udržovat dlouhodobé vztahy s našimi partnery v oblasti managementu, marketingu, vyhledávání investičních a akvizičních příležitostí, stejně tak je pro nás prioritou dlouhodobá udržitelnost našeho portfolia.

Již od počátku naší existence se nám podařilo vybudovat několik prosperujících společností s potenciálem mezinárodního zapojení a vysokého růstu. 

Mezi naše obchodní partnery a mezi partnery našich společností ve skupině patří Private Equity investoři, bankovní domy či investiční fondy.

Našim obchodním partnerům nabízíme podíl na našich aktivitách s možností kontroly, výsadou transparentnosti, a přímého zapojení se do aktivit našich firem.

THOMAS BLAHO | Partner

Historie skupiny

PE&VC Partners Group SE

Kořeny naší společnosti sahají až do roku 2008, kdy naši jednotliví zakladatelé a partneři spolupracovali v oblasti investičních akvizic, investičního bankovnictví, správy fondů, marketingu a investičních start-upů, aby sdíleným úsilím vypracovali metodiku práce, jež má za výsledek zcela jedinečný a osobitý přístup k jednotlivým partnerům, investorům, klientům a zejména k cílům každého z nich.

Naši zaměstnanci, členové představenstev, dozorčích rad a partneři našeho podnikatelského uskupení se dlouhou dobu profesně angažují v oblastech obchodního práva, daňového poradenství, konzultačních a auditorských společností, obchodu s komoditami, v oblasti realitního trhu a developmentu, a proto jsme se v roce 2018 rozhodli založit společnost PE&VC Partners Group SE, která spojuje všechny tyto obory za účelem aktivního řízení a rozvoje podnikatelských aktivit společností ve skupině.

Co je přínosem naší skupiny

a na co klademe důraz?

RŮSTOVÝ POTENCIÁL SPOLEČNOSTÍ
V PORTFOLIU ZAJISTÍME FORMOU

Vnitřního a vnějšího auditu

Pílivem investic do rozvoje

Nastavení výkonného obchodního modelu

Zapojení do synergického obchodního modelu

Nastavení proaktivního řídícího týmu

NÁŠ PŘÍSTUP POMÁHÁ FIRMÁM

Rozvíjet klíčové podniky

Zahajovat nové iniciativy

Provádět transformační akvizice

Modernizovat technologie a systémy

V RÁMCI NAŠÍ SKUPINY POSKYTUJEME SPOLEČNOSTEM PRIMÁRNĚ STRATEGICKÉ PORADENSTVÍ V OBLASTI

Operačních vylepšení včetně růstu výnosu

Strategie nákupu

Rozvoje současného či nového vedení

Optimalizace IT problematiky dle současných trendů

Energetiky

Případně i zaměstnanecké zdravotní péče

Naši partneři